Jeżeli masz do mnie jakieś pytania odnośnie pakietów, zbliżającej się sesji zdjęciowej lub po prostu mojej pracy to chętnie na nie odpowiem.

Jestem dla Was dostępny:

tel: 723-624-376 (odpowiadam również na sms)​

 facebook.com/michalskoczylasfotografia

e-mail: mskoczylas96@gmail.com
 

Dla ułatwienia przygotowałem poniżej odpowiedzi na te pytania, które najczęściej padają. Jeżeli nie znalazło się wśród nich Twoje to pisz śmiało lub zadzwoń.
 

Na jakim terenie świadczysz usługi fotograficzne?

Mieszkam w Bielsku-Białej województwo śląskie i najwięcej reportaży ślubnych wykonuję właśnie tutaj, ale nie jest dla mnie problemem wykonać sesję zdjęciową w dowolnym miejscu. Najważniejsze to udokumentować Wasz wyjątkowy dzień. Fotografuję w Bielsku-Biała, Katowicach, Krakowie, Cieszynie, Tychach i wielu innych.

Czy posiadasz pozwolenia na fotografowanie w kościele?

Tak, przeszedłem kurs i posiadam upoważnienie do fotografowania i filmowania podczas liturgii.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia z naszego ślubu?

Maksymalny czas jaki daję sobie na oddanie materiału to 35 dni od dnia ostatnich zdjęć. Gotowy materiał zostanie umieszczony w internetowej galerii tak, by Wasi bliscy i znajomi mieli do niech łatwiejszy dostęp.

Co to znaczy po autorskiej obróbce?

Zdjęcia, które wykonuję zapisywane są w formacie RAW czyli surowej wersji dającej jednak możliwość wydobywania z niej dużo większej ilości szczegółów i skrywanych detali. Dlatego zdjęcia te poddawane są korekcie światła, poprawie kontrastu, dostosowania odpowiedniego nasycenia kolorów. Dokonuję również delikatnego retuszu. Czego jednak nie znajdziecie na moich zdjęciach to mocnych zabiegów retuszerskich takich jak usuwanie blizn, „odchudzanie” czy wycinanie lub dodawanie do zdjęć osób. Zabiegi takie (choć mogę je wykonać na Wasze życzenie) nie wchodzą w skład pakietów ponieważ szczególną uwagę przykładam do tego, by zdjęcia były naturalne.

W jaki sposób otrzymamy zdjęcia?

Gdy materiał zostanie przeze mnie przygotowany, otrzymacie go na eleganckim pen-drivie lub płycie, które zostaną dla Was spersonalizowane. Wybrane przez Was zdjęcia zostaną również wydrukowane na papierze fotograficznym a dla osób które zdecydują się na fotoalbum, fotoksiążkę lub album fotograficzny otrzymają ode mnie pomoc przy ich realizacji.

Z jakiego sprzętu korzystam?

W swojej pracy stawiam na sprzęt, który jest nie zawodny i nie rozczarował mnie jeszcze podczas sesji. Korzystam z pełno klatkowego body firmy Canon. Jeżeli chodzi o obiektywy, to tutaj również wybieram wcześniejszą firmę a dodatkowo korzystam z równie dobry szkieł firmy Sigma.

Jesteśmy zdecydowani, co dalej?

Gdy podobają Wam się moje prace i chcecie zarezerwować termin macie kilka możliwości. Przede wszystkim zachęcam Was do umówienia się ze mną na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym odpowiem na Wasze pozostałe pytania oraz opowiem nieco o Naszej przyszłej współpracy. Taka forma poznania sprawi, że w przyszłości będzie nam się łatwiej współpracowało. Jeżeli jednak nie macie możliwości spotkania się to kwestie rezerwacji możemy załatwić również w formie online.

Dlatego zapraszam Was do kontaktu telefonicznie na numer 723-624-376 (odpowiadam również na SMS) lub korzystając z strony facebook.com/michalskoczylasfotografia